Tuukrimüts Bella (Valge-kuldsete täppidega)

  • Topeltpuuvillane tuukrimüts.

Öko-Tex® sertifikaadiga kangast tuukrimüts on ideaalne kaaslane sügiseks ja kevadeks. Puuvill ei aja higistama, kuid samas hoiab pea soojas. Sobib nii päikeselise ilmaga kui vihma ja tuulega.
Pealisriideks on Öko-Tex® tähisega puuvillatrikotaaž, 95% puuvill ning 5% elastaan, voodriks sama materjal.
Soovitatav pesutemperatuur jääb 40 kraadini, tsentrifuugida pigem madala kiirusega. Trummelkuivatus samuti pigem madalama temperatuuriga.

  • Meriinovillaga tuukrimüts.
Öko-Tex® sertifikaadiga meriinovillase voodriga tuukrimüts on ideaalne kaaslane kevadeks, sügiseks ja talveks. Meriinovill on pehme, soe ning hingav ja ei aja last higistama. Meriinovill reguleerib kehatemperatuuri ning imab niiskuse endasse, sobides seejuures ideaalselt ka väga tundlikule nahale.Pealisriideks on orgaaniline puuvillatrikotaaž, 95% puuvill ning 5% elastaan. Meriinovooder on 100% meriino ning oma rõivastes kasutame AINULT mulesing-free meriinovilla, sest me armastame loodust ja armastame loomi! :) Mõistlik kandmisaeg on umbes kuni -7 kraadini, krõbedamate kraadidega tuleks vaadata puuvillafliisistvoodriga mütse.Meriinotooteid võib pesta masinas vastava villapesu programmiga, ning samuti käsitsi.

  • Puuvillafliisist voodriga tuukrimüts.

Öko-Tex® sertifikaadiga puuvillafliisiga voodriga tuukrimüts on ideaalne kaaslane sügiseks ja krõbedaks talveks. Fliis on soe, ning sobib ideaalselt kanda ka külmemate kraadidega. Kui tihti öeldakse, et fliis ajab higistama, siis oma mütsides ei kasuta me polüesterfliisi, mis tõepoolest ajab higistama, vaid kasutame Öko-Tex® standardile vastavat puuvillafliisi, mis loodud lastele kasutamiseks. Puuvillafliis ei tohiks ajada pisikesi peakesi higistama, samas on ta aga väga soe. Ei ole hirmu, et laps külmetaks.


Tuukrimüts hoiab pisikeste tegelaste kuklad, kõrvad ja kaelad soojas, ning ei ole ohtu, et tuul kuskilt sisse pääseks. Et müts istuks peas hästi, tuleks valida õige suurus. Selleks mõõda lapse pea, ning müts võta kas sama suurus või maksimaalselt 2cm suurem, et hooaeg üle elada ;) Kui võtta müts liiga suure varuga, ei istu müts peas hästi.